Ücretsiz kurs kayıtları devam ediyor!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eğitim ve kültür kuruluşu KAYMEK'ten öğrencilere ücretsiz kurs müjdesi! Gençlik Merkezi Kursları'nda kayıtlar devam ediyor. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde...

Ücretsiz kurs kayıtları devam ediyor!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eğitim ve kültür kuruluşu KAYMEK, başta şehrin gençleri olmak üzere tüm sakinleri için sunduğu hizmetlerini aralıksız sürdürüyor. Bu çerçevede düzenli olarak gerçekleştirdiği Gençlik Merkezleri Kursları’nın kayıtları devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) tarafından düzenlenen Gençlik Merkezi Kursları, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı kayıtlarını sürdürüyor.

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı kursları için 4. 5. 6. 7-9. 10. ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik olarak ara sınav ders takviyelerini içeren kurslarda, 8. sınıflara da LGS desteği verilecek.

‘Başarı elde edeceğiniz birçok çalışma ile sizlerleyiz’ çağrısında bulunan KAYMEK’in, Gençlik Merkezleri’nde 4. 5. 6. 7-9. 10. ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik olarak ‘ders takviyeleri, deneme sınavları, soru çözümü ve rehberlik’ konularında destek verilirken, kurslarda 8. sınıflara da LGS’ye hazırlık kursları hizmeti sunulacak. Kurslar ücretsiz olarak verilecek.

Büyükşehir belediyesi KAYMEK Gençlik Merkezleri Kursları ücretsiz olarak verilirken, kayıt için ‘www.kaymekonline.com’ adresinin ziyaret edilmesi gerekiyor. Ayrıntılı bilgi için 0 352 320 54 45 nolu telefonun aranması yeterli olurken, öğrenciler de bu faydalı kurslara davet edildi.