Nuh Naci Yazgan Üniversitesi akademik personel alacak!

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri ile araştırma ve öğretim görevlisi alacağını duyurdu. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince hazırlanan Kayseri haber bülteninde.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi akademik personel alacak!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörlüğünden bugünkü resmi gazetede yayımlanan ilana göre: Üniversitemizin 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimine doktor öğretim üyesi alınacağını duyurdu. 

İlana konu olan kadro tam zamanlıdır. Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, bir dilekçenin ekinde, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora belgeleri, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi, nüfus cüzdanının tasdikli fotokopisi, askerlik belgesi, adli sicil belgesi veya adayın beyanı, iki adet fotoğraf, özgeçmiş (YÖK formatlı), bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ilgili dekanlığa teslim etmeleri gerekmektedir.

İdarenin uygun görmesi halinde ilanın her aşaması iptal edilebilecektir. Başvurular bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi akademik personel alacak!