MHP'li vekil Ersoy, Kayserispor'dan istifa eden Çağdaş Atan'a seslendi

Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan istifa etti. İstifa gündeme bomba gibi düştü. İstifanın ardından MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'dan da açıklama geldi: İnsanlar tercihleriyle yaşarlar. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

MHP'li vekil Ersoy, Kayserispor'dan istifa eden Çağdaş Atan'a seslendi
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan'ın istifasının ardından açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, dikkat çeken ifadeler kullandı. Ersoy, Atan'a seslendi "İnsanlar tercihleri ile yaşarlar" dedi.

İNŞALLAH KARŞILAŞIRSIN!
MHP'li vekil Baki Ersoy, Atan'a yönelik şu ifadeleri kullandı. Ayrılıklarda sevdaya dahil hocam.
İnsanlar tercihleriyle yaşarlar. Türkiye’nin en büyük camialarından birisi olan Sevdamız Kayserispor’a verdiğin hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. İnşallah bundan sonra da seni Kapalı Kale kadar bağrına basan taraftar grubu ile karşılaşırsın.

ATAN GİDERİM DEMİŞTİ!
Çağdaş Atan bir süre önce "Bu hafta transfer tahtasının açılması gerekiyor. Açılmazsa artık daha farklı şeyler konuşuruz. Kendimizin geleceğini, kulübün geleceğini konuşuruz" ifadelerini kullanmıştı. Atan, ayrıca "Transfer tahtası açılmazsa giderim" mesajı da vermişti. Kayserispor'da bilmeceye dönüşen transfer tahtası tartışmaları yaşanırken, bugün akşam saatlerinde şok bir gelişme yaşandı. Atan, görevinden istifa ettiğini duyurdu. Kayserispor Başkanı Ali Çamlı ve yönetiminin bu gelişmenin ardından nasıl hareket edeceği merak konusu oldu. 

MHP'li vekil Ersoy, Kayserispor'dan istifa eden Çağdaş Atan'a seslendi
İşte o istifa açıklaması:
MHP'li vekil Ersoy, istifa eden Çağdaş Atan'a seslendi