Kim bu il başkanları? Narin: Bizdeki ruh, sizin kumaşınızda yok!

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, partisinin gençleri ile birlikte ziyaretler gerçekleştirdi. Narin'in, bazı siyasi parti il başkanlarıyla ilgili yaptığı açıklama dikkat çekti. Peki, Narin, kimi ya da kimleri hedef aldı!

Kim bu il başkanları? Narin: Bizdeki ruh, sizin kumaşınızda yok!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Hafta içi İl Gençlik Kolları toplantısına başkanlık eden Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin,  bu kez de partisinin gençleriyle birlikte ağırlıklı olarak kafe ve çay evlerini ziyaret etti. 
“BİZLER GÖRÜP, KENDİ TEŞKİLATLARINA ÖRNEK GÖSTEREN İL BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM, AMA…”
Gün boyu süren ziyaretler sonrası açıklama yapan Önder Narin “ Gerek hafta içi gerekse hafta sonu hemen hemen her gün bir faaliyet içerisindeyiz. Çalışmalarımızda kendimizle yarışır hale geldik. İlçelerimiz bir taraftan , hanım kollarımız diğer taraftan derken bugünde İl Gençlik Kollarımızla beraber bir çalışma içerisindeydik. Bugün benimle beraber meydanlarda ter döken ayakkabı eskiten gençlerimize İl Gençlik Kolları Başkanımız Genç Osman Gündüz nezdinde teşekkür ediyorum. Onlarla çalışmak benim için büyük bir mutluluktur. Birileri  sahalarda olmak için talimat almayı beklerken bizler her zaman sahadaydık. Onlar sahaya çıktıklarında görecekleri şeyin birincisi vatandaşın tepkisi ikincisi ise yeniden refah partisi kadrolarıdır. Vatandaşımızın zihninde yer alan Refah ve Erbakan isimleri Yeniden Refah Partisin de vücut buluyor. Bizler sahada olmaya çalışmaya ve çözüm üretmeye devam edeceğiz. Bizleri görüp kendi teşkilatlarına örnek gösteren diğer siyasi İl Başkanlarına teşekkür ediyorum. Lakin bizdeki bu amatör ruh profesyonel çalışma sizlerin kumaşında yok, üzgünüm” dedi.