Kayseri'de elektrik kesintisi! İşte o mahalleler…

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de elektrik kesintisi! İşte o mahalleler…

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (1 Eylül) sabah saat 09.00 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Pınarbaşı, Bünyan, İncesu, Develi, Tomarza, Talas, Kocasinan ve Gemerek ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İŞTE KESİNTİ YAPILAN İLÇELER:Kayseri'de elektrik kesintisi! İşte o mahalleler…Kayseri'de elektrik kesintisi! İşte o mahalleler…Kayseri'de elektrik kesintisi! İşte o mahalleler…Yine KCETAŞ 11.00-12.45-13.00 saatlerinde de yatırım çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları sebebi ile Pınarbaşı, Kocasinan, ve Develi ilçelerinin bazı mahallelerinde kesintiler yapılacağını ifade etti.

İŞTE KESİNTİ YAPILACAK İLÇELER:Kayseri'de elektrik kesintisi! İşte o mahalleler…Kayseri'de elektrik kesintisi! İşte o mahalleler…