KASKİ'den su kesintisi duyurusu!

Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü içme suyu bağlantı çalışması nedeniyle planlı su kesintisi yapılacağını duyurdu. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırlanan Kayseri haber bültenimizde...

KASKİ'den su kesintisi duyurusu!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bugün sosyal medya üzerinden Talas'ın iki ilçesi Sosun ve  Örencik Mahallelerinde su kesintisi yaşanacağını duyurdu. İçme suyu depo temizlik çalışması nedeniyle planlı su kesintisi yapılacak olan Sosun Mahallesi'nde  yarın saat 09.00 ile 12.00 saatleri arasında ve Örencik Mahallesi'nde  14.00 ile 17.00 saatleri arasında sular kesilecek.


Kaski’den yapılan duyuru şu şekilde; “TALAS İLÇESİ Sosun Mahallesi'nde içme suyu depo temizlik çalışması nedeniyle 18.11.2023 tarihinde 09.00 ile 12.00 saatleri arasında Planlı Su Kesintisi yaşanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz."

KASKİ'den su kesintisi duyurusu!

“TALAS İLÇESİ Örencik Mahallesi'nde içme suyu depo temizlik çalışması nedeniyle 18.11.2023 tarihinde 14.00 ile 17.00 saatleri arasında Planlı Su Kesintisi yaşanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz."

KASKİ'den su kesintisi duyurusu!