Bakanların zirvesi! Ne konuştular?

Bakanların dikkat çeken buluşması. Peki bu buluşmada neler konuşuldu? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Bakanların zirvesi! Ne konuştular?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve beraberlerindeki heyetle bir araya geldi. Dikkat çeken buluşmada neler konuşulduğu ise merak konusu oldu.  

Bakanların zirvesine ilişkin paylaşım yapan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, bakanlıklar arasında ortak iş birliği içinde sürdürülebilecek ve hayata geçirilebilecek projeler hakkında konuşulduğunu söyledi. Bakan Özhaseki, Türkiye için her zaman var güçleri ile çalıştıklarını da ifade etti. 

Özhaseki paylaşımında, “Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim Yumaklı ve beraberlerindeki heyet ile bir toplantı gerçekleştirdik. Türkiye Yüzyılı’nda, bakanlıklarımız arasında ortak iş birliği içinde sürdüreceğimiz ve hayata geçireceğimiz projeleri istişare ettik. Güzel ülkemizin her bir noktasına hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Rabbim emeklerimizi zayi etmesin.” ifadelerini kullandı.Bakanların zirvesi! Ne konuştular?