Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Fabrika yangınındaki hasarın boyutu gün ağarınca ortaya çıktı
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Fabrika yangınındaki hasarın boyutu gün ağarınca ortaya çıktı

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde bulunan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'ndeki mobilya ve çelik kapı fabrikalarının mağazalarında çıkan yangının neden olduğu hasarın boyutu gündüz ortaya çıktı.

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde bulunan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’ndeki mobilya ve çelik kapı fabrikalarının mağazalarında çıkan yangının neden olduğu hasarın boyutu gündüz ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre Kayseri Organize Sanayi Bölgesi 43. Cadde üzerinde bulunan bir mobilya fabrikasının mağazasında yangın çıktı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ile Kayseri Organize Sanayi Bölgesi İtfaiye ekipleri sevk edildi. Alevler yandaki çelik kapı fabrikası mağazasına da sıçrarken itfaiye ekipleri yangını kontrol altına alabilmek için yoğun çaba sarf etti. Polis ekipleri caddeyi trafiğe kapatarak güvenlik önlemi alırken, yanan iş yerlerinin kapıları da iş makineleri yardımıyla kırılarak itfaiyenin içeri girmesi sağlandı.

Yaklaşık 3 saat süren çalışmaların ardından kontrol altına çıkan yangında mağazalar kullanılamaz hale gelirken, meydana gelen hasarın boyutu gündüz ortaya çıktı.

Yeni Videolar