Vali Çiçek: Huzur için her türlü tedbir alındı

Yayımladığı mesaj ile vatandaşların Kurban Bayramını tebrik eden Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, 'Kayserili hemşehrilerimizin Kurban Bayramı'nı huzur içerisinde geçirebilmesi için her türlü tedbir alınmıştır.' dedi. Ayrıntılar Kayseri Olay haber bülteninde…

Vali Çiçek: Huzur için her türlü tedbir alındı
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, bir mesaj yayımlayarak, vatandaşların Kurban Bayramını tebrik etti. Vali Çiçek, Kurban Bayramı’nı huzur içerisinde geçirebilmesi için her türlü tedbirin alındığının altını çizdiği mesajında şu ifadelere yer verdi: ‘Bereketin, huzurun, hoşgörü ve kardeşliğin, paylaşmanın, en yoğun şekilde yaşandığı müstesna günlerden birisi olan Kurban Bayramı’na erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. 
Manevi duygularımızın yoğun yaşandığı bu günlerde insanlarımız aynı düşünce ve değerlerde buluşmakta, dargınlıklar, kırgınlıklar unutulmakta, dostluk ve kardeşlik duyguları daha yoğun yaşanmakta, inançlarımız, gelenek ve göreneklerimiz kuşaktan kuşağa aktarılmaktadır. Sevinçte ve üzüntüde hep birlikte olmamız bizleri farklı kılan özelliğimizdir. 
Kayserili hemşehrilerimizin Kurban Bayramı’nı huzur içerisinde geçirebilmesi için her türlü tedbir alınmıştır. Emniyet ve jandarma teşkilatımız, sağlık, itfaiye ekiplerimiz ile diğer ilgililer her zaman olduğu gibi bayram süresinde de görevlerinin başında, sizlerin hizmetinde olacaklardır.
Bayram vesilesiyle aile ziyaretleri için trafiğe çıkacak olan vatandaşlarımızın, bayramlarının güzel bir şekilde geçmesi için trafikte yaşanacak olan yoğunluğu göz önünde bulundurarak, tedbirli davranmaları ve trafik kurallarına uymaları önem arz etmektedir. 
Bu duygu ve düşüncelerle; Kayserilihemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini hem aziz milletimiz hem de tüm insanlık için barışa huzura ve refaha vesile olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.'