Ünlü isim bugün Kayseri'ye geliyor!

Ünlü Komedyen Sefa Doğanay Kayseri'ye geliyor. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde

Ünlü isim bugün Kayseri'ye geliyor!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Ünlü Komedyen Sefa Doğanay Kayseri'ye geliyor. Sefa Doğanay bugün akşam saat 20.30'da Kayseri Gültepe Kültür Merkezi'ne geliyor. 2011 senesinde Yetenek yarışması ile keşfedilen ve milyonları espri ve taklitleri ile kendine hayran bırakan Sefa Doğanay Kayseri'ye geliyor.

Ünlü isim bugün Kayseri'ye geliyor!

Sefa Doğanay kimdir?

İlk ve ortaokulu Samsun Gazipaşa İlköğretim Okulunda okudu. Liseyi ise Samsun Namık Kemal Lisesi'nde okudu. Okul yıllarında çeşitli değişim ve sosyal projelerde görevler aldı. Taklit yeteneğini çok küçük yaşlarda keşfeden Sefa, izlediği tüm sanatçıların taklitleri yanı sıra çevresinde bilinen ve tanınan kişileri de taklit ederek herkesin sempatisini kazandı. 2010 yılında kazandığı İstanbul Marmara Üniversitesi'nde İşletme bölümünde 3. sınıfta öğrenimine devam etmektedir. 2011 yılında Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında taklit yapma yeteneğini gösterdi. 2. sezonun şampiyonu olarak 250.000 TL ödülü kazandı.

Taklit yaptığı kişiler: Bülent Ersoy, Nihat Doğan, Burhan Altıntop (Engin Günaydın), Yıldız Tilbe, Seda Sayan, Gönül Yazar, Soner Sarıkabadayı, Zeki Müren ve Hürrem Sultan (Meryem Uzerli), Selahattin (Olgun Şimşek), Küçük Emrah, Mabel Matiz, Canan Karatay, Fatih Terim ve Vasfiye teyze (Gonca Vuslateri)

Ünlü isim bugün Kayseri'ye geliyor!