Traktöre bindi! Yılın son hasadını yaptı

Karakimse köyündeki pancar sökümüne katılan Başkan Çolakbayraktar, traktöre binip söküm yaptı. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırlanan Kayseri haber bültenimizde..

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Traktöre bindi! Yılın son hasadını yaptı

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar Karakimse köyünde gerçekleştirlen şeker pancarı sökümüne katıldı. Traktöre binerek şeker pancarı sökümü yapan Başkan Çolakbayraktar şeker pancarının da sökümü ile birlikte ekim sezonunu biteceğini ve yeni ekim sezonunun başlayacağını belirtti.

Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayraktar Karakimse köyündeki şeker pancarı çiftçileriyle bir araya geldi. Karakimse köyündeki şeker pancarı sökümünde Başkan Çolakbayraktar şunları söyledi; "Karakimse köyündeyiz, burada şeker pancarı hasatı yapılıyor. Kocasinan'ın her bir bölgesinde ekilmiş olan ürünler hasat edildi ve şeker pancarının da nihayetindeki hasatıyla birlikte de bu sezonun sonuna geldik. Çiftçi kardeşlerimizin yüzü gülüyor, daim olsun inşallah. Buradan sonrasında da yeni bir süreç başlıyor yeniden gelecek yılın ilk ekimi dikimi, bereketli bir sezon olur diyorum sağlıkla sıhhatle hayırlı günler diliyorum" dedi.