Son Dakika! Çağdaş Atan resmen ayrıldı - Kayserispor Haberleri

Kayserispor'da flaş gelişme yaşandı. Sarı-Kırmızılı takımda teknik direktör Çağdaş Atan, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla ayrılığını duyurdu. Transfer tahtasının açılmamasından dolayı sürekli ayrılacağını söyleyen Atan'ın adı Başakşehir FK ile anılırken, takımın başına Hikmet Karaman'ın geçmesine kesin gözle bakılıyor.

Son Dakika! Çağdaş Atan resmen ayrıldı - Kayserispor Haberleri

Kayserispor’da flaş gelişme yaşandı. Teknik direktör Çağdaş Atan, takımdan ayrıldı. Atan’ın ayrılığı camiada şok etkisi yaşatırken, genç çalıştırıcının Başakşehir FK’ya gideceği konuşuluyor. 
Atan, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Bittiği için üzgün değilim, yaşandığı için mutluyum... Kayseri bana ilk günden itibaren kucak açtı, hayatımda hiç sevilmediğim kadar sevildim. Birlikte hayaller kurduk, başarılı olduk, güldük, ağladık... Zorlukları paylaştık, unutulmaz hatıralar yaşadık. Saha içi ve dışında çok çalıştık, birlikte geliştik ve büyüdük. Geride kalan süreçte çok yıprandık, yorulduk. Artık veda zamanı. Ayrılırken en mutlu olduğum şey, bu oyuncu grubuyla da yapabileceğimizi kanıtlamak. Inşallah transfer tahtası açıldığında, Kayserispor yapacağı takviyelerle bu oyuncu grubunu daha da başarılı kılacak hamlelerle hak ettiği yerde olacaktır. Kayseri'de geçirdiğim süre boyunca çok özel bir destek gördüm. Kayseri için geceşini gündüzüne katan Çevre, Şehircilik ve Iklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Ozhaseki'nin hamiliğinde, milletvekillerimiz Sayın Hulusi Akar ve Sayın Mustafa Baki Ersoy, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç ve Sayın Valimiz Gökmen Çiçek zor günlerimizde bize destek oldular. Yürekten teşekkür ederim. Başkanımız Sayın Ali Çamlı ile özel bir ilişkimiz oldu. Kendisi kulüp için büyük bir şans. Sportif Direktörümüz Murat Duman da dert ortağım olarak her anımda bana destek olan kişiydi. Kulüp personelimizden, yönetim kurulumuza herkese içten teşekkür ederim. Büyük Kayserispor taraftarı, sizlerden ricam bu muhteşem desteğinizi eksik etmemeniz. Bu kulübün esas gücü sizlersiniz. Oyuncularım, benimle kader birliği yapan evlatlarım. Sizlerle ayrı ayrı vedalaşacağım... Namağlup bir takım bırakmanın huzuruyla ayrılıyorum şehirden. Içim buruk olsa da, hepinizi çok seviyorum değerli Kayseri halkı. Sofranızda her zaman bir tabağım olduğunu bilerek ayrılıyorum bu şehirden. Hakkınızı helal edin.Teknik direktör Çağdaş Atan’ın, Kayserispor’dan ayrılmasının ardından Hikmet Karaman’ın takımın başına geçmesi bekleniyor."

Son Dakika! Çağdaş Atan resmen ayrıldı - Kayserispor Haberleri