Sarıoğlan, Pınarbaşı, Kocasinan... Kayserililer dikkat! 9 ilçede elektrik kesintisi

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Sarıoğlan, Pınarbaşı, Kocasinan... Kayserililer dikkat! 9 ilçede elektrik kesintisi
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (8 Mayıs) sabah saat 08.30 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Sarıoğlan, Yahyalı, Talas, Sarız, Develi, Pınarbaşı, Tomarza ve Gemerek ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İşte kesinti yapılan ilçeler:    

Sarıoğlan, Pınarbaşı, Kocasinan... Kayserililer dikkat! 9 ilçede elektrik kesintisiSarıoğlan, Pınarbaşı, Kocasinan... Kayserililer dikkat! 9 ilçede elektrik kesintisiSarıoğlan, Pınarbaşı, Kocasinan... Kayserililer dikkat! 9 ilçede elektrik kesintisiSarıoğlan, Pınarbaşı, Kocasinan... Kayserililer dikkat! 9 ilçede elektrik kesintisi