Samimi ilgisiyle dikkat çekti

31 Mart yerel seçimlerinin yaklaşmasıyla belediye başkanlarının ve belediye başkan adaylarının yoğun olarak ziyaret ettiği yerlerin başında gelen şehirdeki pazar yerlerine ziyaretler sürüyor. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırlanan Kayseri haber bülteninde…

Samimi ilgisiyle dikkat çekti
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

31 Mart yerel seçimlerinin yaklaşmasıyla belediye başkanlarının ve belediye başkan adaylarının yoğun olarak ziyaret ettiği yerlerin başında gelen şehirdeki pazar yerlerine ziyaretler sürüyor. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da Mevlana Mahallesi’ndeki Salı Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek görüş ve isteklerini dinledi.

Samimi ilgisiyle dikkat çekti

Başkan Yalçın, AK Parti Talas İlçe Başkanı Mustafa Kiraz ve teşkilat mensuplarıyla beraber esnaf ve vatandaşlarla buluşan Başkan Yalçın’a ilgi yoğundu. Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Başkan Yalçın, esnafa hayırlı işler temennisinde bulunurken, vatandaşların hal ve hatırlarını sordu.

Samimi ilgisiyle dikkat çekti

Hem pazar esnafının hem de vatandaşların görüş ve isteklerini dinleyen Başkan Yalçın, “Mevlana Salı Pazarında bize yakın ilgi gösteren esnaf kardeşlerime ve değerli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik ve huzur içerisinde nice hayırlı güzel günler diliyorum” dedi.

Samimi ilgisiyle dikkat çekti