Rektör Öğrencilere Menemen Yaptı

Öğrencilerin sahur davetini Prof. Dr. Çalış kabul etti!

13:10:23 | 2019-05-20

KAYSERİ Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, öğrencilerin sosyal medyadan melemen çağrısı üzerine sahurda öğrenci evine giderek, menemen yaptı.

Erciyes Üniversitesi’nde (ERÜ) eğitim gören bir grup öğrenci, Rektör  Prof. Dr. Mustafa Çalış’a, sosyal medya üzerinden sahur daveti yaptı. 'Hüseyin Kaya' isimli twetter kullanıcısı arkadaşları ile birlikte Rektör Çalış’a, “Sayın Rektörüm, Domateslerimizi ve biberlerimizi doğramaya başladık. Sahura sizi menemen yemeye bekliyoruz.” mesajı attı. Öğrencilerin bu mesajını bir süre sonra cevaplandıran Rektör Çalış, “Tamam arkadaşlar sahura geliyorum” yanıtı verdi.

Öğrencilerin daveti üzerine Talas'taki öğrenci evine giden Rektör Çalış, kolları sıvadı ve daha sonra mutfakta melemen yapmak için işe koyuldu. Öğrenciler o anları da fotoğraflayarak, sosyal medya üzerinden paylaştı ve “Sayın Rektörümüzle sahur hazırlıklarına başladık” ifadelerini kullandı.

Taraflar bir süre sonra yaptıkları menemenin ardından yer sofrası kurarak sahur yaptı. Rektör Çalış daha sonra, öğrencilerle yaptığı sahura dair fotoğrafları da hesabından paylaşarak, şunları yazdı, “Sahurda sevgili öğrencilerimizin evine misafir olduk teşekkür ederim.”

Haber: Cafer ZENGİN
ETİKET :   Haber Kayseri Son Dakika ERÜ Rektörü Mustafa Çalış Menemen

Tümü