Önleminizi alın! Saat 13.00'te o ilçede elektrikler kesilecek

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Önleminizi alın! Saat 13.00'te o ilçede elektrikler kesilecek
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (12 Mayıs) sabah saat 09.00 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Develi, Kocasinan, Melikgazi, Yahyalı ve Yeşilhisar ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İşte kesinti yapılan ilçeler:    

Önleminizi alın! Saat 13.00'te o ilçede elektrikler kesilecekÖnleminizi alın! Saat 13.00'te o ilçede elektrikler kesilecekÖnleminizi alın! Saat 13.00'te o ilçede elektrikler kesilecek

Yine KCETAŞ saat 13.00’te yatırım çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları sebebi ile Melikgazi ilçesinin bazı mahallelerinde kesintiler yapılacağını ifade etti.

İşte kesinti yapılacak ilçeler:

Önleminizi alın! Saat 13.00'te o ilçede elektrikler kesilecek