O arsa 23 milyon 500 bin liraya alıcı buldu

Kocasinan Belediyesi'nin satışa çıkardığı arsa 23 milyon 500 bin liraya alıcı buldu. Ayrıntılar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız haber bülteninde…

O arsa 23 milyon 500 bin liraya alıcı buldu
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kocasinan Belediyesi’nde bugün ihale vardı. 3 adet ticaret arsası, 3 adet konut arsası ve bir adet konut dışı kentsel çalışma arası ihaleye çıktı. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar başkanlığında Kocasinan Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ihalede 3 adet ticaret arsası ile 3 adet konut arsası yeterli teklif olmayınca ihale haftaya kaldı. Erkilet’teki konut dışı kentsel çalışma arsası ise 23 milyon 500 bin liraya alıcı buldu.

O arsa 23 milyon 500 bin liraya alıcı buldu

Geleceğe yatırım için yeni kaynaklar oluşturduklarını belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ihalenin duyurusu sosyal medyadan; “Hemşehrilerimizin refahı ve #Kocasinan'ımızın geleceği için yatırımlarımıza yeni kaynaklar oluşturmaya devam ediyoruz. “Belediyemize ait bir adet konut dışı kentsel çalışma arsasının ihalesini 23 milyon 500 bin ₺'ye tamamladık. Kalan arsalarımızın ihalesini önümüzdeki günlerde tekrardan gerçekleştireceğiz. Tüm hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum #Kayseri #KocasinanBelediyesi” ifadeleriyle paylaştı.