Misafirlerine millet bahçesini gezdirdi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Özay Şendir ve gazete yetkililerini Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'nde misafir etti. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde

Misafirlerine millet bahçesini gezdirdi
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Özay Şendir ve gazete yetkililerini Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde misafir etti.

Kayseri’yi ziyaret eden Milliyet Gazetesi’nin yetkilileri Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’ni gezdi. Başkan Büyükkılıç, Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Özay Şendir, Ekonomi Müdürü Şükrü Andaç, Spor Müdürü Tayfun Bayındır, Yazı İşleri Müdürü Menderes Özel ve Ekonomi Editörü Mithat Yurdakul’u Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde misafir etti. Misafirleri ile birlikte 1 milyon 260 bin metrekarelik toplam alanda 1 milyon metrekare yeşil alana sahip millet bahçesini gezen Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, millet bahçesini gazete yetkililerine anlattı.

Millet bahçesi içerisinde bulunan tesisleri yazarlara gezdiren ve faaliyet konuları hakkında bilgiler veren Başkan Büyükkılıç geziyi değerlendirerek, “Şehrimizde bulunan Milliyet Gazetesi’nin usta kalemlerinden Genel Yayın Yönetmeni Özay Şendir, Ekonomi Müdürü Şükrü Andaç, Spor Müdürü Tayfun Bayındır, Yazı İşleri Müdürü Menderes Özel ve Ekonomi Editörü Mithat Yurdakul ile Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde bir araya gelerek, hem 1 milyon 260 bin metrekarelik millet bahçemizi anlattık hem de şehrimizin doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerini anlattık” ifadelerini kullandı.

Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi gezisinde Başkan Büyükkılıç ve Milliyet Gazetesi heyetine Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman ve Serdar Öztürk ile daire başkanları eşlik etti.