MHP'li aday duyurdu! 1500 kişi alınacak

Bünyan'da Cumhur İttifakı'nın MHP'li Belediye Başkan Adayı Selahattin Metin, 'Tüm Bünyanlı hemşehrilerime duyurulur' diyerek ne müjdesi verdi? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

MHP'li aday duyurdu! 1500 kişi alınacak
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Bakanlığın taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 1.500 tarım işçisi alımına ilişkin süreci başlattıklarını duyurdu.Bakan Yumaklı, sosyal medya hesabından Bakanlığının tarım işçisi alımına ilişkin paylaşımda bulundu.

Yumaklı yaptığı açıklamada “Tarım ve Orman Bakanlığı ailemizin gücüne güç katmaya devam ediyor; geçtiğimiz aylarda duyurduğumuz 1.500 tarım işçisi alımına ilişkin süreci başlatıyoruz. Yeni mesai arkadaşlarımız için şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.

MHP'li aday duyurdu! 1500 kişi alınacak

Tarım ve Orman Bakanlığının işçi alımına ilişkin MHP Bünyan Belediye Başkan Adayı Selahattin Metin de açıklamalarda bulundu. Metin, “Tüm Bünyanlı hemşerilerime duyurulur! Tarım ve Orman Bakanlığı taşra teşkilatında Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik Hükümleri uyarınca istihdam edilmek üzere 1500 tarım işçisi alınacaktır. Yaparsa Cumhur İttifakı yapar!” dedi. 

 

 

Adaylarda aranılacak genel ve özel şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında belirtilecek. Bu ilanlar 13.02.2024-19.02.2024 tarihleri arasında İŞKUR resmi internet sayfası (www.iskur.gov.tr) üzerinden yayımlanacak.