MHP İl Başkanından, CHP İl Başkanına 'Mansur Yavaş' tepkisi!

CHP İl Başkanı Ümit Özer'in, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a, yönelik destek açıklaması MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak'ı kızdırdı.

MHP İl Başkanından, CHP İl Başkanına 'Mansur Yavaş' tepkisi!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

CHP İl Başkanı Ümit Özer’in,  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a, yönelik olarak yaptığı destek açıklaması yaptı. Özer, "Alayınızdan korkmuyoruz. Hem yerelde hem genelde tehditlerinize papuç bırakmadık, bırakmayacağız" dedi. Özer'in bu sözleri MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak’ı kızdırdı.
"MANSUR YAVAŞ'IN HAMİLİĞİNE KALKIŞMIŞ"
MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, "CHP İl Başkanı hanımefendi, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'yi ve partimizi eleştirebilmek adına Kayseri'den Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı'nın hamiliğine kalkışmış” dedi.
İncetoprak, şunları söyledi: Hanımefendi illa ki bir beyanda bulunacaksa bu beyan, CHP Genel Başkanı'nın sözde 'helalleşme' edasıyla ortaya çıkarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk dönemini karalamasına dair olmalıdır. Terör suçundan hüküm giymiş Selahattin Demirtaş'ın serbest kalması için, HDP'den çok nefes tüketen CHP'nin il başkanı kalkıp bizlere adalet, kanun dersleri vermesin. Bir teröristi adaletin elinden almak için gün aşırı boğaz patlatırken bize hukuk dersi vermeye kalkışmasın. Grup Başkanvekiliniz Engin Altay'ın "HDP'nin PKK ile ilişkisi varsa minimalize etmesini ben de isterim" beyanının ardından terörist Demirtaş'ın cezaevinden yaptığı çağrı üzerine, Mersin'de HDP dahil 7 benzemez olarak yaptığınız ortak şovunuzu Türk Milleti ferasetiyle süzmüş kararını vermiştir. Hanımefendiye ikazımızdır; yüksekten düşüyorsunuz fakat uçtuğunuzu zannediyorsunuz. Yere düşünce Türk Milleti'nin bağrından çıkan can acıtıcı gerçeklerle yüz yüze geleceksiniz. Bu cahilane miyopluğunuz neticesinde aziz Atatürk'e ve ülkemize ihanet ediyorsunuz, bari dikenli dilinize kimseyi dolamayınız. Sizin ayıbınız size yeter hanımefendi."

CHP İl Başkanı Özer'den dikkat çeken açıklama...

Haberin detaylarını okumak için TIKLAYIN

    

Bakmadan Geçme