'Kocasinan bölgesinde doğan her bebek böyle karşılanıyor'

Kocasinan Belediyesi tarafından 2015 yılında hayata geçirilen 'Hoş Geldin Bebek Projesi' ile yeni bebek sahibi olan ailelere destek olunuyor. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

'Kocasinan bölgesinde doğan her bebek böyle karşılanıyor'
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kocasinan Belediyesi, 2015 yılında hayata geçirdiği ‘Hoş Geldin Bebek Projesi’ çerçevesinde yeni evlat sevinci yaşayan ailelere destek oluyor.

'Kocasinan bölgesinde doğan her bebek böyle karşılanıyor'

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kültürel ve sosyal hizmetlere büyük önem verdiklerini belirterek; "Yapılan her hizmet şehrimiz içindir” dedi. Kocasinan’da her kesimin hayatını kolaylaştırmak ve vatandaşların mutluluklarını artırmak için çalıştıklarına dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, şunları kaydetti; "Hizmetlerimizle hemşehrilerimin yüreklerine dokunarak, gönül birliği oluşturuyoruz. Bu çerçevede Kocasinan bölgesinde doğan her bebeği ‘Hoş Geldin Bebek’ diyerek karşılıyoruz. Bu proje ailelerimizin mutluluklarına ortak oluyoruz. Kocasinan’da hayata başlamış her bireyin doğumundan başlayarak hayatın her alanında hizmetlerimizle yanında bulunuyoruz. Gelecek nesillere daha güçlü ve daha yaşanabilir bir Kocasinan bırakmak için yoğun gayret sarf ediyoruz. Bu vesileyle Rabbim, yeni doğan bebeklerin; bahtlarını açık etsin, onlara uzun ömürler versin."

'Kocasinan bölgesinde doğan her bebek böyle karşılanıyor'

Öte yandan Kocasinan Belediyesi’nden ’Hoş Geldin Bebek Seti’ almak isteyen ilçe sakinleri, yeni doğan bebeklerinin nüfus cüzdanları ve aile toplum kağıdı ile birlikte Kocasinan Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne müracaat etmelerinin yeterli olacağı belirtildi.