Kitap Fuarını ilk günde 50 bin kişi ziyaret etti

Kitap Fuarını ilk günde 50 bin kişi ziyaret etti
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Büyükşehir Belediyesi’nin Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlediği Kitap Fuarı büyük bir ilgiyle devam ediyor. 14-22 Ekim tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak olan Kitap Fuarı’nı açılış günü yaklaşık 50 bin kişi ziyaret etti.
Büyükşehir Belediyesi, kültür camiasının büyük bir takdiri ile karşılaşan bir Kitap Fuarı’na imza attı. Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde açılan Kitap Fuarı daha ilk gününde büyük bir ilgiyle karşılaştı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in “Okuyan ve Okutan Şehir” hedefi doğrultusunda açılan Kitap Fuarı’na ilk gününde yaklaşık 50 bin kişi geldi. Fuarın ilk gününe Nuri Pakdil, Rasim Özdenören, Recep Garip, Pelin Çift, Mete Yarar, Hanefi Avcı, Tarık Tufan, İclal Aydın, Hikmet Genç ve Ersoy Dede gibi ülkemizin en önemli yazarları katıldı. Yazarlar söyleşi ve imza günleri vasıtasıyla okurlarıyla bir araya gelme imkanını buldu.
Sıcak ve samimi sohbetlerin yapıldığı fuarda ilginç anlar da yaşandı. Yazar İclal Aydın’ın söyleşisi sırasında bir genç sahneye çıkarak kız arkadaşına evlenme teklif etti.
Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği 1. Kayseri Kitap Fuarı, 22 Ekim tarihine kadar her gün saat 10.00 ile 21.00 arasında Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.