Kayserispor, hangi oyuncularla anlaştı? 

Kayserispor, 605 gün sonra transfer tahtasını açarak mutlu sona ulaştı. Sarı-Kırmızılılar, kadrosuna önemli oyuncular katmaya hazırlanıyor. Prensip anlaşmasına varılan oyuncular hangileri? İmza sonrası yeni transferlerin lisans işlemleri yetişirse, oyuncular 16 Eylül Cumartesi günü Gaziantep FK maçında sahada olacak. Detaylar Kayseri Olay Haberin Kayseri Haberinde…

Kayserispor, hangi oyuncularla anlaştı? 

Kayserispor, 605 gün sonra transfer tahtasını açarak büyük bir hamle yaptı ve taraftarının yüzünü güldürdü. Yusuf Erdoğan ve David Akintola transferlerinden vazgeçen Sarı-Kırmızılı ekip, yeni sezon için güçlü bir kadro ile son aşamaya geldi. Hangi oyuncularla anlaşma sağlandı? Tüm taraftar bu soruların cevabını büyük bir merakla bekliyor. 

Hangi oyuncular imza atacak?
İnce eleyip sık dokuyarak hata payını aza indirgeyen Kayserispor, yönetimin ve teknik direktör Recep Uçar’ın ortak kararıyla şu ana kadar 6 futbolcuyla anlaşma sağladı. Bu doğrultuda Sarı-Kırmızılılar, Julian Jeanvier, Onurcan Piri, Hasan Ali Kaldırım, Kartal Kayra Yılmaz, Yiğit Emre Çeltik, Aylton Boa Morte ve Stephane Bahoken ile anlaştı. 

Kayserispor, hangi oyuncularla anlaştı? 

Bu oyuncuların TFF'ye bildirilmesinin ardından lisans işlemleri hızla tamamlanırsa, yeni transferler 16 Eylül Cumartesi günü Kayseri'de oynanacak olan Gaziantep FK maçında sahada olacaklar.

Kayserispor, hangi oyuncularla anlaştı? 

Kayserispor taraftarları, bu güçlü kadronun takımın başarısına nasıl katkı sağlayacağını merakla bekliyor.
Bu oyuncuların yanı sıra sol stoper Mirkan Buğurcu da transfer edildi