CEO Ertekin'den dikkat çeken 'tahta' açıklaması - Kayserispor Haberleri

Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin'den 'tahta' açıklaması. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde...

CEO Ertekin'den dikkat çeken 'tahta' açıklaması - Kayserispor Haberleri
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin Kayserispor'un transfer yasağının kalkması üzerine sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile tahtanın açılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Ertekin yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Uzun, yorucu ve psikolojik olarak çok yıpratıcı bir süreç sonunda “transfer tahtası” nihayet açıldı. 

Bu süreçte Nazım’ın dediği gibi:

Hoş geldin!
Ayrılık uzun sürdü.
Özledik.
Gözledik...
Hoş geldin!
Biz bıraktığın gibiyiz.
Ustalaştık biraz daha taşı kırmakta,
Dostu düşmandan ayırmakta

Bu süreçte onca iş yoğunluğuna rağmen hep yanımızda olan, en büyük desteği veren, umutsuzluğa kapıldığımız anlarda moralimizi yükselten liderlik eden sayın Bakanımız Mehmet Özhaseki’ye Kayseri’de yaşayan bir taraftar olarak şükranlarımı sunuyorum.

Şehrin her sorunuyla yakından ilgilenen ve bu süreçte gece gündüz demeden koşturan Valimiz Gökmen Çiçek ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç beyefendilere teşekkür ederim. 

“Sevdamız Kayserispor” diyerek tribün dahil hep Kayserispor’un yanında olan Kayseri milletvekilimiz Baki Ersoy’a teşekkür ederim.

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı sayın Hüseyin Akay'a bu kritik dönemdeki desteği için teşekkür ederim.

Kulüp başkanımız Ali Çamlı, ikinci başkanımız Nurettin Açıkalın ve Mondihome Kayserispor YK’na önceki dönem başkanımız Berna Gözbaşı ve eski dönem başkanlarımıza teşekkür ederim.

Son dosya olan Thiam dosyasında gösterdikleri anlayış ve destek için Fenerbahçe Kulübü başkanı sayın Ali Koç, YK üyesi canım kardeşim Ahmet Ketenci ve genel sekreter Burak Kızılhan’a teşekkür ederim.

Son olarak tahtanın kapalı kaldığı dönemde bile tribünleri doldurmaya devam eden, takımdan ve yönetimden desteğini hiç çekmeyen “ Hayalleri Bütçelerden Hala Büyük Olan” başta Kapalı Kale taraftar grubu ve lideri Ahmet Dirgenali olmak üzere tüm taraftarlarımıza da teşekkür ederim.

Sevdamız Mondihome Kayserispor."