Kayserispor'dan dikkat çeken Cem Yılmaz paylaşımı!

Kayserispor Kulübü resmi sosyal medya hesabı üzerinden Cem Yılmaz'ın G.O.R.A adlı filminden bir sahne yayınladı. Paylaşım dikkatleri üzerine çekti. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Kayserispor'dan dikkat çeken Cem Yılmaz paylaşımı!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayserispor Kulübü resmi sosyal medya hesabı üzerinden Cem Yılmaz'ın G.O.R.A adlı filminden bir sahne yayınladı. Paylaşım dikkatleri üzerine çekti.

Filmin konusu

Türkiye'nin turistik kentlerinden biri olan Antalya'da bir halı satıcısı olan Arif, U.F.O'lar ile ilgili aldatmacalarından uydurduğu halıları ve sahte fotoğrafları satmaya çalışarak yaşamını sürdürmektedir. Tesadüfen, diğer dünyalılarla birlikte uzaylılar tarafından kaçırılarak G.O.R.A. isimli gezegene götürülür. Bu kaçırma, G.O.R.A gezegeninin güvenlik şefi Logar Trihis tarafından, atalarının dünyayı ziyaret ederken gördüğü kötü muameleden dolayı kin güttüğü için gerçekleştirilmektedir.Kayserispor'dan dikkat çeken Cem Yılmaz paylaşımı!Sahnede ise G.O.R.A gezegenine bir alev topu yaklaşmaktadır ve kahramanımız Arif alev topunu durdurup gezegeni kurtarabileceğini söyler şans verilmesi üzerine de doğada bulunan dört elementi( Ateş Su Toprak Hava) kullanarak ateş topunu durdurmayı başarır. Arif sahnede doğada bulunan elementleri sayarken ise hava yerine tahta der ve son ana kadar tahta olduğunu düşünerek kutsal taş adı verilen sütunların üzerine sırasıyla tahta koyar en sonuna geldiğinde ise tahtanın bir element olmadığını anlar ve kutsal taşa üfleyerek görevi tamamlar.

Kayserispor kulübü de bu sahneyi paylaşarak Kayserispor'un transfer yasağının kalktığını duyurdu. Kulübün, transfer tahtasının açılması üzerine yaptığı Cem Yılmaz'lı paylaşım yüzleri güldürdü. Kayserispor transfer yasağından dolayı 3 dönemdir transfer yapamıyor ve yasağın kalkması için kulüp yönetimi yoğun mesai harcıyordu.

Müjdeli haber bugün Hem Kayserispor Kulüp Başkanı Ali Çamlı'dan hem de MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'dan geldi.

Tahta Açıldı.Kayserispor'dan dikkat çeken Cem Yılmaz paylaşımı!