Kayserispor'da Recep Uçar imzayı attı: Hayallerim olmasa burada olmazdım

Çağdaş Atan'ın kulüpten ayrılmasının ardından Mondihome Kayserispor teknik direktörlük görevine getirilen Recep Uçar, 'Hayallerim olmasa burada olmazdım' diyerek, kendisini Sarı Kırmızılı ekibe bağlayan 2+1 yıllık sözleşmeye imza attı. Ayrıntılar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız haber bülteninde…

Kayserispor'da Recep Uçar imzayı attı: Hayallerim olmasa burada olmazdım


Çağdaş Atan’ın istifasının ardından boşalan Mondihome Kayserisopr teknik direktörlüğüne getirilen Recep Uçar için Rhg Enertürk Enerji Stadyumu’nda imza töreni düzenlendi. 

Kayserispor'da Recep Uçar imzayı attı: Hayallerim olmasa burada olmazdım.
Kayserispor Başkanı Ali Çamlı da Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Hem takımımıza hem şehrimize hem de camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Büyükşehir Belediye Başkanımız sağ olsun bizi yalnız bırakmadı, imza törenimize şeref verdi” dedi.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın da katıldığı imza töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı “Kayseri’miz bizim için önemli, Kayserispor bizim için vazgeçilmez bir marka değerimiz, biz bunu çok önemsiyoruz. Her şeyden önce şehir takımıdır, bizim ki falanca yerde 7-8 takımı olan sıradan bir takıp değil. Bizim ki şehir takımı; şehrimiz sahip çıkmasını bilir, taraftarıyla yanında yer alır. Bu şehir değerlerine sahip çıkan şehirdir. Kayserispor bizim olmazsa olmazımızdır” diye konuştu. Uçar’a seslenen Büyükkılıç, “Gözler sizin üzerinizde, göz bebeğimizdir” dedi. 
Teknik Direktör Recep Uçar Kayserispor’a ailesine katılmasına katkı sunan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’ye, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç başta olmak üzere herkese teşekkürlerini iletti. Camianın beklentilerini bildiklerini belirten Uçar, bu beklentileri karşılamak için ekibiyle gece gündüz çalışacaklarını ifade etti.