Kayserililer kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışa dikkat!

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Hava durumuna ait detayları Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü yayımladı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayserililer kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışa dikkat!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Tüm yurtta ve kentimizde sağanak yağışlı havalar etkisini göstermeye başladı.Hava sıcaklığı hissedilir derecede düştü. Meteorolojiden bugün alınan verilere göre bugün çok bulutlu, öğle saatleri itibariyle yer yer kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor.

Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Kayseri'de en yüksek sıcaklık 17 derece, en düşük sıcaklık ise 6 derece olacak.

Bölge genelinin çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği, yağışların akşam saatlerinden sonra Kayseri, Sivas, Nevşehir ve Yozgat'ın doğu kesimlerinde yerel kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı mevsim normallerinin altında seyredeceği bekleniyor.Rüzgar güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği bekleniyor.

Kayserililer kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışa dikkat!