Kayseri polisinin uyuşturucuyla mücadelesi sürüyor

2 ayrı operasyonda 20 kişi gözaltına alındı

07:54:08 | 2019-05-28

Kayseri'de polis ekipleri tarafından uyuşturucu madde kullanan ve uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik düzenlenen 2 farklı operasyonda 20 kişi gözaltına alınırken, çeşitli miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince ilimiz genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik olarak yapılan çalışmalar sonucunda; U.N(20), F.K(20), S.G(39), S.S(21), ve M.Y(19) isimli 5 şahıs yakalanmıştır.

 Yakalanan şahısların üzerinde, evinde ve aracında  yapılan aramada;

9 Parça halinde toplam 29.85  gram gelen Bonzai maddesi ele geçirilmiştir.

Yakalanan şahıslardan F.K(20), SG(39), S.S(21), ve M.Y(219) isimli 4 şahsa Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan işlem yapılarak salıverilmiş, yakalanan diğer şahıs U.N(20)  isimli şahsa ise   Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçundan işlem yapılarak gözaltına alınmış olup, şahsın işlemleri tamamlandıktan sonra adli makamlara çıkarılacaktır.

27.05.2019 günü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince ilimiz genelinde uyuşturucu madde kullanan ve ilimiz genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik olarak yapılan çalışmalar sonucunda;

K.K, Z.Y, C.D, C.G, İ.G, A.A, A.Ş, E.Y, S.E, H.C.Ç, G.A, K.E, E.A, E.D ve Ö.Ö   isimli 15 şahıs yakalanmıştır. Yakalana şahısların yapılan üst, ev ve araç aramalarında;

- 17 adet Extacy hap tablet

-34.50 gram Bonzai maddesi ve

- 1.40 gram Metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir.

Yakalanan 15 şahıs hakkında uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçundan işlem yapıldığı belirtildi.

 
ETİKET :   Haber Kayseri Son Dakika Uyuşturucu operasyonu

Tümü