Kayseri Meydanı'nda asılan bu afiş tepki gördü!

Kayseri Cumhuriyet Meydanı'nda bir binaya asılan afiş tepki topladı. Eğitim-Bir-Sen Kayseri Şubesi tarafından asılan afişe bakın kimler ne için tepki gösterdi? Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde

Kayseri Meydanı'nda asılan bu afiş tepki gördü!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan bir binaya herkesin göreceği şekilde asılan afiş tepki topladı. Eğitim-Bir-Sen Kayseri Şubesi tarafından asıldığı belirtilen afişe Zafer Partisi'nden tepki geldi. Afişteki fotoğrafın "Hamas'ın Gazze Şeridi'nde faaliyet gösteren askeri grup İzzeddin El Kassam Tugayları'nın sözcüsü olan Ebu Ubeyde'ye ait olduğu" öne sürüldü.

Zafer Partisi Kayseri İl Başkanlığı bu afişe tepki gösterdi. Partiden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "29 Ekim'de Türk bayrağı, 10 Kasım'da Atatürk posteri asmaktan özellikle imtina edenler, herhangi bir Arap ülkesi bayrağını asmak için resmen fırsat kolluyor. Üzerine bir de (dinine diline bakmadan söylüyoruz) sivil insanları katleden ve terör devleti İsrail'den farkı olmayan kişilerin posterini asıyor. Bu kişinin posterini asmak ile Netenyahu'nun posterini asmak aynı şeydir. Konu ile alakalı olarak Egitim Bir Sen Kayseri şubesini aradık, pankartı desteklediklerini beyan ettiler. Genel merkezini aradığımızda da şikayeti yazılı olarak istediler. Madem öyle buraya yazıyoruz. Eğitim Bir Sen bulunduğu binaya bir teröristin posterinin asılmasını destekliyor."

Kayseri Meydanı'nda asılan bu afiş tepki topladı!