Kayseri'de sıcaklıklar yükseliyor

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Hava durumuna ait detayları Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü yayımladı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de sıcaklıklar yükseliyor
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Tüm yurtta ve kentimizde sağanak yağışlı havalar devam ediyor. Hava sıcaklığı hissedilir derecede düşen bu günlerde Meteorolojiden alınan verilere göre bugün parçalı çok bulutlu geçmesi bekleniyor.

Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Kayseri'de en yüksek sıcaklık 23 derece, en düşük sıcaklık ise 5 derece olacak.

Bölge genelinin  havanın parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Sivas çevreleri ile Yozgat'ın doğu kesimlerinin hafif ve yerel olmak üzere, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı mevsim normallerinin altında seyredeceği bekleniyor.Rüzgar güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği bekleniyor.

Kayseri'de sıcaklıklar yükseliyor