Kayseri'de o ilçelerde yaşayanlar dikkat! Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Hava durumuna ait detayları Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü yayımladı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de o ilçelerde yaşayanlar dikkat! Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Tüm yurtta ve kentimizde sağanak yağışlı havalar devam ediyor. Hava sıcaklığı hissedilir derecede düşen bu günlerde Meteorolojiden alınan verilere göre bugün parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor.

Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Kayseri'de en yüksek sıcaklık 23 derece, en düşük sıcaklık ise 9 derece olacak.

Bölge genelinde havanın parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.Yağışların bölge genelinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği bekleniyor.Rüzgar güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği bekleniyor.

Kayseri'de o ilçelerde yaşayanlar dikkat! Kayseri'den sağanak yağış uyarısıKayseri'de o ilçelerde yaşayanlar dikkat! Kayseri'den sağanak yağış uyarısı