Kayseri'de güncel hava durumu

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Hava durumuna ait detayları Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü yayımladı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de güncel hava durumu
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Tüm yurtta ve kentimizde sağanak yağışlı havalar devam ediyor. Hava sıcaklığı hissedilir derecede düşen bu günlerde Meteorolojiden alınan verilere göre bugün az bulutlu ve açık zamanla parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor.

Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Kayseri'de en yüksek sıcaklık 28 derece, en düşük sıcaklık ise 11 derece olacak.

Bölge genelinin az bulutlu ve açık zamanla parçalı ve çok bulutlu, Kayseri ve Nevşehir çevrelerinin gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği bekleniyor.Rüzgar kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Kayseri'de güncel hava durumu