Kayseri'de göreve başladı! Bakın ilk kimi ziyaret etti?

Kayseri'de bugün itibariyle göreve başlayan Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav, koltuğuna oturduktan sonra ziyarete çıktı. Yeni Müdür ilk olarak kimi ziyaret etti? Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de göreve başladı! Bakın ilk kimi ziyaret etti?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri’de 2018 yılından bugüne yaklaşık 5 yıl süreyle Tarım ve Orman Müdürü olarak görev yapan Mustafa Şahin, İzmir'e görevlendirildi. Şahin’in yerine Kayseri’de, Aksaray Tarım ve Orman Müdürü olarak görev yapan Bülent Saklav atandı. Saklav, bugün Kayseri’de göreve başladı. Hizmet binası önünde müdürlük personelince karşılanan Saklav, koltuğa oturduktan sonra kentte ziyaretlerine başladı. 

Kayseri'de göreve başladı! Bakın ilk kimi ziyaret etti?

YENİ MÜDÜR'DEN İLK ZİYARET
Peki, yeni Müdür ilk olarak kimi ziyaret etti? Kayseri Tarım ve Orman Müdürü olarak göreve başlayan Saklav, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’i ziyaret ederek, bir süre görüştü.

Kayseri'de göreve başladı! Bakın ilk kimi ziyaret etti?

VALİLİK'TEN ZİYARET AÇIKLAMASI
Vali’nin yeni Müdür’e görevinde başarılar dilediği ifade edildi. Kayseri Valiliğinden ziyarete yönelik yapılan açıklamada, “Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, ilimize atanarak görevine başlayan İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav'ı makamında kabul ederek, görevinde başarılar diledi” denildi.

Kayseri'de göreve başladı! Bakın ilk kimi ziyaret etti?

Aksaray'da Müdürü iken Kayseri'ye atanan Bülent Saklav kimdir?
1975 Aksaray doğumlu olan Bülent Saklav, İlk Orta ve Lise Eğitimini Aksaray da tamamladı. 1994-1999 yılları arasında Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesini bitirdi. 1999-2006 yılları arasında Aksaray Merkezde Serbest Veteriner Hekim olarak çalıştı. 2006 yılında Naklen Atama ile Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Sivas İli İmranlı İlçe Tarım Müdürlüğüne atandı. İmranlı İlçe Tarım Müdürlüğünde 2006-2009 yıllarında Veteriner Hekim, 2010-2011 yılları arasında İlçe Müdürü olarak görev yaptı. Daha sonra 2011 yılında Aksaray İli Gülağaç İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne tayin oldu. Burada 2011-2014 yılları arasında Veteriner Hekim, 2015-2016 yılları arasında İlçe Müdürü olarak görev yaptı. 2017-2018 yılları arasında Hayvan Sağlığı Yetiştiriciliği ve Su ürünleri Şube Müdürü görevinde bulunduktan sonra 11 Mayıs 2018 tarihinde Aksaray İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü olarak atandı. Bülent Saklav, evli 2 çocuk babası olup orta düzeyde İngilizce bilmektedir.