Kayseri'de bugün hava nasıl olacak?

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Hava durumuna ait detayları Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü yayımladı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Yaz mevsimminin ilk ayı olan haziran ayında hava sıcaklığı nasıl olacak?  Yağışlı ve kuvvetli rüzgarlar devam edecek mi? Vatandaşların merak ettiği bu soruların cevabını Meteoroloji açıkladı.

Hava sıcaklıklarının hafta başından itibaren artarak, hafta ortasına kadar 6 ile 10 derece mevsim normalleri üzerine çıkması bekleniyor. Meteoroloji,10 Haziran'a ilişkin hava durumu raporunu paylaştı.

Meteorolojiden alınan verilere göre bugün parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor. Kayseri'de en yüksek sıcaklık 29 derece, en düşük sıcaklık ise 11 derece olması bekleniyor.

Bölge genelinin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı mevsim normalleri üzerinde seyredeceği bekleniyor.Rüzgar kuzey yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği bekleniyor.

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak?