İYİ Parti adayı Özvarinli: Millet ayrıştıran, bağıran, çağıran insanlardan usandı

17:03:32 | 2019-03-21

İYİ Parti’nin Kocasinan Belediye Başkan adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, yerel seçim çalışmalarına Argıncık ve Fevzi Çakmak Mahalleleri’nde devam etti. Özvarinli, “Millet partizanlıktan, ayrıştıran, bağıran, çağıran insanlardan usandı ve değişim istiyor” dedi.

Argıncık’ta beraberindeki partililerle birlikte vatandaşları dinleyen Özvarinli,  burada yaptığı konuşmada, “Kocasinan Başkanı olduğunda Argıncık benim özel alanım olacak. Bu kardeşiniz insan ayırmayacak, partizanlık yapmayacak, partili korumayacak, herkese eşit hizmet etmek inşallah bize nasip olacak” dedi.

“KOCASİNAN HÂKİM BİR EVLADINIZIM”

Fevzi  Çakmak Mahallesi’nde  de vatandaşları dinleyen ve hedeflerini anlatan Özvarinli, “Sizinle beraber, Fevzi çakmakta sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyorum. İlçemizin, başta Suriyeli sorunu var. Bunun yanında işsizlik ve yoksulluk sorunu var. çok sayıda sorunu var. Bu sorunların çözümünü kısa vadede çözümlemeliyiz, yoksa sorun olmaya devam edecektir. İlçemizin her mahallesinde hizmet bakımından eksiklikler  var. O eksiklikleri mutlaka gidereceğiz. Fevzi çakmak mahallemizdeki sorunlarınızı da acilen çözceğiz. Kocasinan’a hâkim bir kardeşiniz, bir evladınızım var karşınızda”  dedi.

“HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM”

“Kocasinan’da yaşayan herkesin belediye başkanı olacağım” ifadelerini kullanan Özvatinli, şunları söyledi,  “Kalpten, yürekten, en iyi hizmeti yapacağımı bildiğim için tüm partilere oy veren herkesin oyunu istiyorum. Bu millet partizanlıktan, ayrıştıran, bağıran, çağıran insanlardan usanmıştır. Ben, asla bağırıp çağırmayacağım. İnsanları ayırmayacağım. Çocuklar, kadınlar, gençler, yoksullar, işsizler, engellilerimiz ve onların aileleri için konuşmuyor muyum? Ben, bu insanları partilerine göre ayıracak mıyım? Ben o kadar vicdansız mıyım? Belediye başkanlığına aday mıyım? Efendim,’Beka sorunu mu var’ diyeceğim? Ben, Kocasinan’ın sorunlarını konuşmaya geldim. Sizlerin desteğini almaya geldim. Belediye başkanı olup sizlere güzel hizmetler sunmak istiyorum. Vatandaşı düşünen bir başkan olmaya geldim.”

“BU DEFA DA BİZE OY VERİN”

Konuşmasında vatandaşa, “Bu defada bize oy verin” çağrısı yapan Özvarinli,”Komşularınızla konuşun.’Bu defa da bize oy verin’.31 Mart’a çok az günümüz kaldı. Önce hepinizin duasına ihtiyacım var ama aynı zamanda da desteğinize ihtiyacım var. Herkes,1-2 kişi ikna etse, oy farkımız açılır, bu iş olur. Desteğiniz çok önemli” dedi. Özvarinli,  konuşmasının ardından soruları yanıtlayıp, projelerini anlattı.

 
ETİKET :   İYİ Parti Özvarinli Kocasinan Aday Haberler Kayseri Son dakika

Tümü