İşte öz kızını öldüren kadının aldığı ceza!

Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde 3 haftalık kızını boğarak öldüren kadının aldığı ceza belli oldu. Kan donduran olayın detayları Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bülteninde.

İşte öz kızını öldüren kadının aldığı ceza!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde 3 haftalık kızını boğarak öldüren tutuksuz sanık Ayşe Bülbül hakim karşısına çıktı. Kayseri 4. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada Ayşe Bülbül mahkemede yaptığı açıklamada: "Öyle bir şey yapmadım, öyle bir şey yok, önceki celse ne dediğimi bilmiyorum." ifadelerini kullandı. Bülbül bir önceki duruşmada da : "Çok ağlıyordu, gürültü yapıyordu, yastığı suratına basarak boğdum. Hapis yatmak istiyorum, cezamı çekmek istiyorum. Adalet yerini bulsun." demişti.

Mahkeme savcısı: "Sanığın olay tarihinde 03.30 sularında 3 haftalık bebek Melek Bülbül'ün ağlaması nedeniyle suratına yastık basarak boğarak öldürmüş 'Çocuğa karşı alt soyu kasten öldürme' suçunu işlemiştir. 27.10.2023 tarihli raporda cezai ehliyetinin tam olduğu ortaya çıkmıştır. Tutuklanmasına karar verilmesi kamuoyu adına talep ve mütaala olunur" dedi. 

Karar

Mahkeme heyeti sanığın üzerine atılı 'kasten öldürme' suçunu işlediği sabit olduğundan sanığın müebbet hapis cezası ile cezalandırılmasına ve tutuklanmasına karar verdi.

Ne olmuştu?

2020 yılı Temmuz ayında Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde meydana gelen olayda, 3 haftalık kızını boğarak öldüren anne Ayşe Bülbül tutuklanmıştı. Kan donduran olay sonrası 3 haftalık Melek Bebek toprağa verilmişti