BAYİLERİYLE BULUŞTU

BAYİLERİYLE BULUŞTU
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Arçelik, Beko Bayileri ve Servisleri geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine katılan Arçelik Direktörü ve aynı zamanda Ankara Şube Müdürü Kayhan Cevher,  basın mensuplarına yaptığı açıklamada bu yıl hedeflediklerinin üzerinde bir büyüme gerçekleştirdiklerini kaydetti.

 

Kayseri’de faaliyet gösteren 110 Arçelik ve Beko Bayisi ile servisi geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. Novotel’de gerçekleştirilen ve renkli görüntülere sahne olan iftar  yemeğinde bayiler ve servis işletmecileriyle yakından ilgilenen Arçelik Direktörü ve aynı zamanda Ankara Şube Müdürü Kayhan Cevher,  etkinliğin rahmetli Vehbi Koç’un girişimleriyle geleneksel hale getirildiğini söyledi. Ankara Şube’nin 29 vilayeti bünyesinde barındırdığını dile getiren Cevher, “Bu geleneksel iftar yemeği etkinliğimizin ilkini Konya’da ikincisini ise Kayseri’de gerçekleştirdik. Arçelik ve Beko bayilerimizler, servislerinizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu etkinliklerle dertleşiyoruz ve aynı zamanda hoş sohbetler etme imkânı buluyoruz” dedi.

2013 ve 2014 hedefleri hakkında da bilgi veren Arçelik Direktörü ve aynı zamanda Ankara Şube Müdürü Kayhan Cevher, “Devletin, odaların ve Merkez Bankası’nın ortak kararları doğrultusunda yüzde 3-5’lik oranlarda büyüme hedeflendi. Biz şuanda bu hedefleri yakaladık ve aşacağımızı da düşünüyoruz.  Yani 3. Çeyreği yüzde 6’lık bir büyüme oranı ile kapatabiliriz. Haziran’da işlerin artmasını bekliyorduk ama Temmuz’da arttı. Bayramda işlerin daha da artmasını bekliyoruz. 2014 yılının planlarını da şimdiden hayata geçirmeye başladık” şeklinde konuştu.

Haber: Hüseyin GÖKTAŞ