Geri sayım başladı! Kayseri bakın neye ev sahipliği yapacak?

Kayseri'de ikinci kez düzenlenecek olan Savunma Sanayi Sempozyumu ile ilgili Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Süleyman Varol, Ankara'da iki önemli ziyaret gerçekleştirdi. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Geri sayım başladı! Kayseri bakın neye ev sahipliği yapacak?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Süleyman Varol ikinci kez yapacakları Savunma Sanayi Sempozyumu ile ilgili Ankara’da iki önemli ziyaret gerçekleştirdi.
İlk ziyaretini Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir'e, ikincisini ise TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar’ a yapan Başkan Varol'un ziyaretlerinde Savunma Sanayii Sempozyumu ve Sergisi’ni anlattı. 

İlk olarak Milletvekili Özdemir’i ziyaret eden Varol, “Milletvekilimize ikincisini düzenleyeceğimiz Savunma Sanayii Sempozyumu ve Sergisi ile alakalı bilgi verdik. Her zaman destekleriyle bize güç veren Sayın Genel Başkan Yardımcımız, bu süreçte de desteklerini eksik etmeyeceğini belirttiler. Gerek mesleğimiz, gerek şehrimiz, gerekse de ülkemiz için özverili çalışmaları olan değerli milletvekilimize başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun.” dedi.

Geri sayım başladı! Kayseri bakın neye ev sahipliği yapacak?

Özdemir ile birlikte TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Kayseri Milletvekili Hulusi Akar’ı ziyaret eden Varol, “İlkinde de desteklerini esirgemeyerek her zaman yanımızda olan değerli komutanımıza İkincisini düzenleyeceğimiz Savunma Sanayi Sempozyumu ve Sergisi ile ilgili çalışmalarımızı aktardık. Sayın Hulusi Akar Komutamız etkinliğimizin Uluslararası düzeyde olmasının ve Ocak 2025 tarihinde yapılmasının şehrimiz adına daha verimli olacağını söyleyerek, bu süreçte de destek olacaklarını belirtmişlerdir. Kendilerine nezaketleri, misafirperverlikleri ve destekleri için teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.