Ford Metinler’e "Her yükte hep birlikte" Ödülü

11:17:53 | 2017-11-01

Otomotiv perakendeciliği alanında faaliyet gösteren Ford Metinler Bayii, "Her yükte hep birlikte" sloganıyla çalışan ve Satış sonrası liginde Türkiye’de beşincilik sahibi oldu.

 69 yıldır sektörde faaliyet gösteren Ford Metinler Bayii, müşteri memnuniyetinde gösterdiği performansla "her yükte hep birlikte" sloganıyla çalşan ve Satış sonrası liginde Türkiye beşincisi oldu. Ford Metinler Satış Müdürü Mehmet Güler, Ford Trucks başarılı ekibi ile zirveye çıkıyor dedi. Satış sonrası ekibinin gösterdiği performansın takdir edilmesi ve söz konusu ödülü almaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Ford Trucks’a teşekkür eden Mehmet Güler, “Ford Trucks’ın layık gördüğü bu ödülü almamızı sağlayan satış sonrası birimi çalışanlarıma performanslarından dolayı teşekkür ediyorum. Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini yukarılara taşımak ve müşterilerimize bizim için değerli olduklarını hissini sürekli yaşatmak. Aldığımız ödüle layık olabilmek için, daha yüksek motivasyonla çalışmalarımız devam edecektir. Bizi bu ödüle layık görenlere de ekibim adına ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

 Ford Trucks’un gözünde müşteri odaklılığın, satış öncesinden servis sağlayıcılığa kadar uzun bir süreci kapsadığını belirten Mehmet Güler, “Ford’un müşteri odaklılık değerleri yalnızca satış ve satış öncesi kapsamaz. Bizim için müşteri odaklılık, ilk geldiği andan itibaren müşterinin ihtiyaçlarını karşılama, belirleme, satış, kredi desteğinde olabildiğince yardımcı olma, araç tanıtımı, gösterge panellerinin tüm özelliklerinin anlatılması, satıştan sonra teslimat aşamasına kadar müşteriye yalnız olmadığını hissettirme ve satış sonrasında da herhangi bir problemi olduğunda bizim giderebileceğimize dair güveni verebilmeye kadar geniş bir süreci ifade eder. Ford Metinler Bayii olarak, yıllara dayanan tecrübemizle müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
ETİKET :   Kayseri Ford Metniler Ödül Mehmet Güler Ford Truck Satış sonrası

Tümü