Ertekin, TFF'ye çağrıda bulundu

00:35:11 | 2020-07-20

Hes Kablo Kayserispor’un Ana Sponsoru Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, gönüllere su serpti.

İstanbul’da 1-0’lık Başakşehir maçı sonrasında açıklama yapan Ertekin, TFF’nin, bu sezon küme düşmeyi kaldırması ve önümüzdeki yıllarda da Süper Ligde 20 takımın olması yönünde öneride bulundu.

Süper Lig şampiyonu olmayı başaran Medipol Başakşehir’i tebrik eden Ertekin, “1- Hak ederek kazanılmış bir şampiyonluk sonrası Başakşehir Futbol Kulübünü tebrik ediyorum. Kulüp başkanı dostum, arkadaşım Göksel Gümüşdağ’ı ve futbol şube sorumlusu canım kardeşim Ahmet Ketenci’yi tebrik ediyorum. Bize gelince, bu sezon alt liglerde olduğu gibi düşme olmamalı” dedi.

Hes Kablo Kayserispor’un küme düşmesi halinde destek vermeye devam edeceklerinin müjdesini veren CEO Ertekin, “Bu sezon süper ligden hiç bir takım düşmemeli ve sonraki yıllarda da bir çok ligde olduğu gibi 20 takımlı bir lig olmalı. Bu çağrımıza TFF olumlu yaklaşacaktır. Ters bir karar çıkar ve Hes Kablo Kayserispor küme düşerse sözle değil icraatla yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
ETİKET :   Kayseri Haberler Son Dakika Kayseri Olay Kayseri Haberleri Hes Kablo Kayserispor Medipol Başakşehir Hes Kablo Kayserisporun Ana Sponsoru Erciyes Anadolu Holding CEO su Alpaslan Baki Ertekin TFF

Tümü