Ertekin: Parası olan da olmayan da...

19:01:40 | 2020-08-18

Erciyes Anadolu Holding, Kayseri sporuna sahip çıkmaya devam ediyor. Süper Lig temsilcisi Kayserispor’a, hem isim, hem de forma sponsoru olarak destek veren Holding, Kayseri Basketbolunu da es geçmiyor.
Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, Kayserili spor severlere takımlarına sahip çıkmaları yönünde çağrıda bulundu. Hes Kablo Kayserispor’a ve Bellona Kayseri Basket takımının desteğe ihtiyacı olduğunun altını çizen Ertekin, “Parası çok olan sponsor olur, daha az olan loca alır, daha da az olan kombine alır, daha daha az olan para biriktirir arada maça gider. O kadar da parası yoksa evinde canı gönülden dua eder. Ama parası olan da olmayan da şehrinin takımını takip eder.” dedi. Ertekin, Erciyes Anadolu Holding ve Bellona’yı sosyal medya hesaplarından takibe alanlar arasında çekiliş yapacaklarını belirterek, “Şehrimizin Kadınlar Basketbol Ligindeki güçlü temsilcisi Bellona Mobilya Kayserisporu @kayseribasketsk ve isim sponsoru @bellona mobilyayı birlikte takibe alanlar arasından yapacağımız çekilişte 5 kişiye kombine hediye edeceğim” ifadelerini kullandı.
ETİKET :   Kayseri Haberler Son Dakika Kayseri Olay Kayseri Haberleri Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin HES Kablo Kayserispor Bellona Kayseri basket

Tümü