Ersoy: Kayseri'nin Cumhur ittifakına ve MHP'nin vizyonuna ihtiyacı var!

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı ve ardından MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. Ersoy, 'Kayseri'nin Cumhur ittifakına ve partimiz MHP'nin vizyonuna ihtiyacı vardır' dedi. Diğer yandan Ersoy'un başvurusunu yaparken yanında kendisi gibi aslen Yozgatlı olan İstanbul Milletvekili ve aynı zamanda MHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız'ın da yer alması dikkat çekti.

Ersoy: Kayseri'nin Cumhur ittifakına ve MHP'nin vizyonuna ihtiyacı var!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, 14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimler nedeniyle aday adaylığı başvurusunu yaptı. "MHP’yi Kayseri’de yine zafere taşıyacağız" diyen Ersoy, adaylık başvurusunun ardından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Değerli Kayseri halkı, kıymetli gönüldaşlarım…24 Haziran 2018 tarihinde yapılan seçimlerde, bizi milletvekili olarak TBMM’ne gönderme teveccühünde bulunarak, bizlere sevdamız Kayseri’ye hizmet etme fırsatı veren halkımızın güvenine, sevgisine yeniden layık olmak adına,14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimler için tekrar aday adaylığı başvurumu yaptım. Bizdeki bitmez ve tükenmez Kayseri sevdasının azmi ve mücadelesiyle, Cumhur ittifakını ve partimiz MHP’yi Kayseri’de yine zafere taşıyacağız.
Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin çizgisinde ve onun gösterdiği hedefler için her türlü mücadeleye dün olduğu gibi, bugünde hazırız. Türkiye’nin ve sevdamız Kayseri’nin Cumhur ittifakına ve partimiz MHP’nin vizyonuna ihtiyacı vardır. Bugüne kadar Kayseri halkı bizlere, bizler sevdamız Kayseri’ye her daim sahip çıktık.Yine kucaklaşacağız, yine bütünleşeceğiz. Kazanan Türk milleti, kazanan Kayseri olacak.
Başvurusunu yapan Ersoy: Kayseri'nin Cumhur ittifakına ve MHP'nin vizyonuna ihtiyacı var