Erciyes Anadolu Holding personel alacak! 83 kişilik alım yapılacak

Kayseri'de kurulu bulunan Erciyes Anadolu Holding personel alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi alanda kaç kişi alınacak? Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Erciyes Anadolu Holding personel alacak! 83 kişilik alım yapılacak
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

İş arayanlar dikkat. Kayseri’de kurulu bulunan Erciyes Anadolu Holding  personel alacağını duyurdu. Holding bünyesinde faaliyet gösteren ve mobilya üretimi yapan Bellona Mobilya, farklı alanlarda görevlendirilmek  üzere işçi alacak. Alım için İŞKUR’da toplu görüşme yapılacak. Toplu iş görüşmesinin yapılacağı tarih 30 Mayıs 2024 perşembe saat 09:00 olarak belirtildi.

Hangi alanlarda alım yapılacak?

Diğer yandan holding Mobilya imalatçısı, mobilyacı 65 kişi, ahşap mobilya imalatçısı 8 kişi ve yatak imalat işçisi 10 kişilik alım yapacak. 

Erciyes Anadolu Holding personel alacak! 83 kişilik alım yapılacak

Aranan şartlar neler? 

Başvuracak adayların daha önce Erciyes Anadolu Holding bünyesinde çalışmamış olması ve emekli olmaması gerekiyor. 

Erciyes Anadolu Holding personel alacak! 83 kişilik alım yapılacak

Bellona firması kendini şu şekilde tanıtıyor

Üretim Konusu:Oturma Grubu, Panel Mobilya (Yatak Odası, Yemek Odası, Genç Odası, Bebek Odası), Sandalye, Yatak, Baza
Kapalı/Toplam alan: 233.000 m2/350.000 m2
Çalışan Sayısı: 2.500+
Adres Organize Sanayi Bölgesi 14. Cad. No:14 38070 Melikgazi / Kayseri

1957 yılında Kayseri’de temelleri atılan ve Türkiye sınırlarını aşarak dünyaya uzanan Erciyes Anadolu Holding, bugün mobilya, tekstil, kimya, pazarlama, kablo ve tel, demir-çelik, lojistik, enerji, finans ve havacılık gibi birçok alandaki faaliyetlerini sektör lideri olarak 34 şirketi ile sürdürmektedir. Erciyes Anadolu Holding bünyesinde, Bellona, İstikbal, Mondi, Hes Kablo, Boyteks, Form Sünger gibi lider markalar bulunmaktadır.

Bellona Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş (Bellona) Erciyes Anadolu Holding’e bağlı bir grup şirketidir. Bellona, mobilya sektöründe faaliyet göstermekte olup; Bellona markası için Panel Mobilya (Yatak Odası, Yemek Odası, Genç Odası, Bebek Odası), Oturma Grupları (kanepe, koltuk takımı), Baza/Başlık, Yatak ve Sandalye üretimi yapmaktadır.

1995 yılında Kayseri’de kurulan Bellona, üretime 1996 yılında başlamıştır. Kendi öz kaynaklarından yaptığı yatırımlarla sürekli büyüyen Bellona, halen faaliyetlerini 117.000 m2 açık, 233.000 m2 kapalı toplam 350.000 m2 alanda sürdürmektedir. Çalışan sayısı 2.500+ kişidir. Mevcut üretim kapasitesi ile Bellona sektörün en büyük ve lider üreticisidir.

Mevcut üretim kapasitesi ve gerçekleştirilen rakamlar ile 2008 yılından bu yana Bellona, sektörün önde gelen üreticilerindendir.

Yurt içinde tüm bölgelere yayılmış bayi ağı ile tüketicilere ulaşan Bellona, kuruluşundan günümüze kadar sürekli büyüyerek, İSO 500 sıralamasında yer almaktadır.