Erciyes Anadolu Holding ödül aldı!

Mobilya, kablo, demir, çelik, tekstil, kimya, pazarlama, lojistik, teknik servis, havacılık, finans ve yurt dışı faaliyetler gibi alanlarda hizmet veren Kayseri'de kurulu Erciyes Anadolu Holding ödül aldı. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Erciyes Anadolu Holding ödül aldı!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Mobilyadan tekstile, kimyadan pazarlamaya, demir-çelikten enerjiye kadar birçok alandaki faaliyetlerini sürdüren Erciyes Anadolu Holding, 30 şirkete sahip. 8 ayrı sektörde faaliyet gösteren Erciyes Anadolu Holding bünyesinde İstikbal, Bellona, Mondihome, Hes Kablo, Boyteks ve Form Sünger gibi markalar bulunuyor.
Erciyes Anadolu Holding, aynı zamanda sosyal alandaki çalışmalarını da sürdürüyor. Holding Genç Yetenek Programı ile ödüle layık görüldü. 
Erciyes Anadolu Genç Yetenek Programı ile TEGEP 2023 Eğitim ve Gelişim Zirvesi'nde Gençlerin İş Hayatına Katılımı ve Gelişimini Destekleyen Gelişim Programı Kategorisinde ‘Bronz Ödülü’ kazandı.
HOLDİNG’DEN AÇIKLAMA
Holding’den yapılan açıklamada, “Gençlerin eğitim ve gelişimine verdiğimiz bu önemli katkının ödülle taçlandırılması, bizim için büyük bir gurur kaynağı olmakla birlikte bize ilham kaynağı oluyor ve bizi daha da motive ediyor. Geleceğin liderlerini yetiştirmeye ve iş dünyasına daha fazla genç yetenek kazandırmaya devam edeceğiz” denildi. 

Erciyes Anadolu Holding ödül aldı!

ERCİYES ANADOLU HOLDİNG HAKKINDA
(Kaynak Holding)

Türkiye sınırlarını aşarak dünyaya uzanan Erciyes Anadolu Holding, bugün mobilyadan tekstile, kimyadan pazarlamaya, demir-çelikten enerjiye kadar birçok alandaki faaliyetlerini sektör lideri olarak sürdürmektedir. 30 şirkete sahip olan Erciyes Anadolu Holding, 8 ayrı sektörde faaliyet göstermektedir. Erciyes Anadolu Holding çatısı altında, İstikbal, Bellona, Mondihome, Hes Kablo, Boyteks ve Form Sünger gibi güçlü markalar bulunuyor.

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan Erciyes Anadolu Holding, entegre üretim anlayışı ve yatırım odaklı yaklaşımı ile hizmet verdiği sektörlere katma değer yaratmaktadır. Holding, 12 binden fazla çalışanı, yurt içi ve yurt dışındaki toplam 2.000 bayisi, yatırımları ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle Türkiye ekonomisine ivme kazandırmaya devam ediyor.

Sanayide, yıllık ciro ve yaratılan istihdamla Türkiye’nin önemli holdingleri arasında yer alan Erciyes Anadolu Holding, bugün aralarında Kanada, Belçika, İngiltere, Yunanistan, Rusya, Almanya, İspanya, İtalya ve ABD’nin de bulunduğu 123 ülkeye ihracat gerçekleştirirken, dünya çapında 5 bin’e yakın noktada tüketici ile buluşuyor. Grubumuzun 2021 yılında 505 milyon Amerikan Doları olan ihracatı 2022 yılında yüzde 4,6’lık artışla 529 milyon Amerikan Doları’na yükseldi. Ülke ekonomisine ihracat ile katkı sağlamak ve uluslararası pazarlarda başarılı sonuçlar almak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Her geçen gün faaliyet alanlarını ve yatırımlarını genişleten Erciyes Anadolu Holding, verimliliği benimseyen yönetim anlayışı ve güçlü insan kaynağı ile başarılı büyüme grafiğini devam ettiriyor. İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiye’nin En büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesinde 5 şirketi ile yer almaktadır.

Ağustos 2016’dan bu yana TMSF kayyımlığında yönetilmeye devam eden Erciyes Anadolu Holding’in 2021 yılında (Ocak-Aralık) 20,9 Milyar TL olan cirosu %78,6’lık artışla 2022 yılında (Ocak-Aralık) 37,3 Milyar TL’ye yükselmiştir.

Erciyes Anadolu Holding faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde liderliği taşıyan markalarıyla ulusal ve uluslararası alandaki güçlü büyümesine devam etmektedir.

Erciyes Anadolu Holding ödül aldı!