Düşündüren açıklama: Takım sonda olmasaydı başkanlığı bana bırakmazlardı

15:06:57 | 2019-12-12

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, MHP Milletvekili Baki Ersoy ile birlikte katıldığı canlı yayında yaptığı açıklamalarla akıllarda soru işaretleri bıraktı. Gözbaşı, “Takım sonda olmasaydı Başkanlığı bana bırakmazlardı” dedi.

“BEN KONGREYE KADAR GÖTÜRECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORDUM”

Kayserispor’daki başkanlık süreci ile ilgili açıklama yapan Gözbaşı, telefonla bağlandığı Haber Türk'teki yayında, “Takım zor durumdaydı. Sürekli başkan arayışı vardı. Üzerinde ittifak kurulan tek isim bendim. Erkeklerin tek ittifak kurduğu isim bendim, herkes benim üzerimde birleşti. Ben kongreye kadar götüreceğimi düşünüyordum, ama başka aday da çıkmadı. Takım sonda olmasaydı, herhalde bana bırakmazlardı. Şu an iyi gidiyoruz. İlk galibiyeti aldık, mutlu haberlerle ilerleyeceğiz.  İnancımızı ortaya koyduk ve düşmeyi aklımızdan bile geçirmiyoruz” şeklinde konuştu.  

Süper Lig’in ilk kadın Başkanı olan Berna Gözbaşı, Kulüpler Birliği’nde erkeklerle görev yapacak olması ile ilgili de, “Kulüpler birliği zaten benim STK’larda da görev yaptığı isimler var. Çoğu başkanla diğer iş alanındaki görevlerimden dolayı aynı masada oturuyorduk” dedi.

“BANA ANNE DİYORLAR, BİRÇOK OĞLUM OLDU”

Futbolcularla diyaloğu konusunda da açıklama yapan Gözbaşı, oğlunun olmadığını belirterek, “Bana anne diyorlar. Oğlum yok, ama birçok oğlum oldu” ifadelerini kullandı. 

 

Haber Merkezi-Cafer ZENGİN

 

 

 
ETİKET :   Kayserispor Berna Gözbaşı Haberler Son dakika Kongre Başkanlık Kayseri haberleri

Tümü