Çocukların eğlencesine ortak oldu

Talas Belediyesi, 2023 - 2024 Eğitim ve Öğretim Yılının yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte çocuklara tiyatro gösterilerinden oluşan unutamayacakları bir tatil hediyesi sundu. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırlanan Kayseri haber bülteninde…

Çocukların eğlencesine ortak oldu
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Talas Belediyesi, 2023 - 2024 Eğitim ve Öğretim Yılının yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte çocuklara tiyatro gösterilerinden oluşan unutamayacakları bir tatil hediyesi sundu. Programın son gününe Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da katılarak çocukların eğlencesine ortak oldu.

Çocukların eğlencesine ortak oldu

Kayseri Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi Konferans Salonu’nda yarıyıl tatili boyunca devam eden etkinliklerin son oyunu “Burnu Kaybolan Palyaço” oldu. Etkinliklerin son gününde Başkan Yalçın da çocuklarla birlikte oyunu izledi.

'Yeni eğitim döneminde başarılar dilerim'

Veliler ve çocukların merdiven boşluklarına kadar doldurarak izlediği gösteri öncesi konuşan Başkan Yalçın, büyükler için hayatta en değerli şeyin çocuklar olduğunu vurgulayarak, Talas Belediyesi olarak çocukları çok önemsediklerini söyledi. Başkan Yalçın, ayrıca öğrencilere yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diledi.

Çocukların eğlencesine ortak oldu

Gösteri sonunda düşüncelerini paylaşan veliler ve çocuklar, etkinlikten duydukları memnuniyeti ifade ederek Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a teşekkürlerini iletti.