CHP Milletvekili Genç'in duygusal anları

Kayseri CHP Milletvekili Aşkın Genç mazbatasını alırken kürsüye kimleri davet etti? Milletvekili Aşkın Genç'in mazbata törenindeki duygusal anlarıyla ile ilgili Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde…

CHP Milletvekili Genç'in duygusal anları
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Kayseri Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili seçilen CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç Kayseri Adliyesi’nde düzenlenen törende mazbatasını aldı.
Mazbata töreninden duygusal anlar yaşayan CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç kürsüye anne ve babasını da davet etti. Mazbatasını anne ve babasının ellerinden alan CHP Milletvekili Genç duygu dolu anlar yaşadı.

CHP Milletvekili Genç'in duygusal anları
Anne ve babasının ellerinden mazbatasını alan CHP Kayseri Milletvekili Genç şunları söyledi; “Kıymetli başkanlarım, belediye başkanlarım ilçe başkanlarım çok kıymetli vekillerim sözlerime başlamadan önce müsaade ederseniz sevgili babam ve annemi de kürsüye davet etmek istiyorum yanıma. Müsaade ederseniz bir de mazbatamı sevgili babamın ve annemin elinden almak istiyorum. Duygularımı bağışlayın. Kusura bakmayın. Biraz duygusalım bugün. Sevgili dostlar, ben hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.