'Bizim giremeyeceğimiz ev, dükkân yok'

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, AK Parti İncesu İlçe Başkanı ve MHP İncesu İlçe Başkanı ile Cumhuriyet mahallesinde faaliyet gösteren İncesulu ve Kızılörenli esnafları ziyaret ederek talepleri yerinde dinledi. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

'Bizim giremeyeceğimiz ev, dükkân yok'
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, seçim bürosunun açılışının ardından seçim çalışmalarına devam ediyor. Bir yandan hizmete açılmayı bekleyen yatırımların son dizaynını yapan Başkan İlmek diğer yandan da seçim çalışmalarını sürdürüyor. 

'Bizim giremeyeceğimiz ev, dükkân yok'

İncesu Belediye Başkanı ve adayı Mustafa İlmek, AK Parti İncesu İlçe Başkanı Mehmet Koç, MHP İncesu İlçe Başkanı Seçkin Kızılışık, Kayseri Kızılörenliler Dernek Başkanı Nihat Özükanar ile birlikte Cumhuriyet Mahallesi’nde faaliyet gösteren İncesu ve Kızılörenli esnafları ziyaret etti. Çalışma hayatını Kayseri merkezinde sürdüren hemşerilerin ziyaret etmekten dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan İlmek “Bizler her zaman halkın içinde olduk. 4-5 yıl bir yerlere saklanıp sonradan ortaya çıkan olmadık. Her zaman sokakta, pazarda, çarşıda esnafın yanında olduk. Hatta Belediye faaliyetleri olarak da onların yararına hizmetler sunduk. Bu günde İlçe Başkanlarımızla birlikte Dernek başkanımızın nezaretinde kıymetli esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Sorunlarını dinliyoruz” diye konuştu