Başkandan 'özel' ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi'ni de ziyaret ederek, 'özel çocuklarımız' diyerek bağrına bastığı engelli çocuklarla yakından ilgilendi. Detaylar Kayseri Olay'ın, Kayseri haberinde.

Başkandan 'özel' ziyaret
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi ile hayırsever Özderici ailesi iş birliğinde Türkiye’nin en kapsamlı engelsiz yaşam merkezlerinden birisi olarak hayata geçirilen Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti.

Burada özel çocukların ilgisi ve sevgisi ile karşılaşan Başkan Büyükkılıç, onlarla yakından ilgilendi. Ziyaretin ardından değerlendirmelerde bulunan Büyükkılıç, Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi’nin gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerinden biri olarak hayata geçtiğini ifade ederek, “Büyükşehir Belediyesi olarak hayır duası aldığımız ve gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerinden birisi olarak hayata geçirdiğimiz Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi’mizdeki özel çocuklarımızla bir araya geldik. Bu güzel yavrularımıza aile sıcaklığında hizmet veren hocalarımıza ve bizlere güvenerek çocuklarını emanet eden ailelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Büyükkılıç, merkezin çalışmalarındaki son durum hakkında ve özel çocukların eğitimlerde ilerleme seviyeleri hakkında eğitmenlerden bilgiler aldı.

Başkandan 'özel' ziyaret
Başkandan 'özel' ziyaret
Başkandan 'özel' ziyaret