Başkan Büyükkılıç, ADD'de neler konuştu?

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Atatürkçü Düşünce Derneği'ni ziyaret etti. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Başkan Büyükkılıç, ADD'de neler konuştu?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Atatürkçü Düşünce Derneği’ni ziyaret ederek, Kayseri Şube Başkanı Haluk Bilgesay ve yönetimi ile sohbet gerçekleştirdi.

Kentte yerel yönetim hizmetlerini etkin ve kaliteli bir şekilde vatandaşlara ulaştırma noktasında kamu kurum kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşları, odalar ve dernekler ile istişarelerde bulunmaya önem veren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bu anlamda ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Başkan Büyükkılıç, ADD'de neler konuştu?

Bu kapsamda Başkan Büyükkılıç, Atatürkçü Düşünce Derneği’ni ziyaret etti. Kayseri Şube Başkanı Haluk Bilgesay ve yönetimi ile bir araya gelen Büyükkılıç, “Kayseri’mizi geleceğe taşıma adına hep birlikte koşuşturacağız. Aidiyet duygusu dediğimiz sahiplenme duygusu çok önemli. Bu açıdan çok çalışmamız lazım, gençleri yüreklendirmemiz lazım, onları yönlendirmemiz lazım” diye konuştu.

ADD Kayseri Şube Başkanı Haluk Bilgesay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Büyükkılıç’a çalışmalarında kolaylıklar diledi.